News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Švédská industrial-metalová banda PAIN vyrazí na podzim na turné! V listopadu staví

...ve ZLÍNĚ!

PAIN, Ensiferum – 5.11.2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café

Švédská metalová parta okolo mistra Petera Tägtgrena, PAIN vyrazí na podzim na "I AM Tour 2023" a tuto mega intenzivní párty přivezou do 17 zemí! I U nás se staví! 5. listopadu v Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ! To bude kotel!

PAIN jsou známí pro svá energická show a toto turné slibuje absolutně neopakovatelný zážitek pro všechny zúčastněné! Připravte se na kompletní pohlcení jejich syrovou energií a intenzitou, která se vrývá až do kostí…připravte se na epické metalové dobrodružství, připravte se na PAIN!
 
"Turné „I AM“ začínáme novou dlouhou cestu. Nemůžeme být nadšenější!" říká Petr Tägtgren. „Před začátkem turné vypustím do světa nějaké nové písně, a už teď se nemůžu dočkat, až s nimi navštívím každý kousek světa. I AM Tour 2023! Vidíme se tam?“

Spolu s Peterem Tägtgrenem má PAIN velmi silné hudebníky. Sebastiana Tägtgrena na bicí, Jonathana Olssona na basu a Sebastiana Svalland na kytaru.
Těšte se na výbušnou show plnou největších hitů PAIN, včetně oblíbených kousků „Shut Your Mouth“, „Same Old Song“, „Call Me“ nebo jejich nedávný hit „Party in My Head“. A jak už Peter slíbil, do setlistu bude přidáno i mnoho nového!

Speciálním hostem turné je navíc známá finská folk-metalová kapela ENSIFERUM!

Bude PAIN, bude ENSIFERUM, přibudou další a bude zkrátka veselo, divoko a hlučno a vy byste měli být u toho!

Prodej vstupenek, za super cenu, platnou do konce srpna, právě začal!

Objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.
The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz