News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Letošní METALFEST v PLZNI jede opět v rychlém platebním cashless systému NFCtron!

METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


12. ročník mezinárodního metalového open airu METALFEST OPEN AIR vypukne v PLZNI, Amfiteátru Lochotín už brzy! Už jen týden a něco nás dělí od prvních tónů, které se ozvou na pódiu! METALFEST vypuká v pátek 2. června už v 11:30! Buďte na značkách včas! Vstup do festivalového areálu se pro vás otevře v pátek 2. června hodinu před začátkem programu, tedy v 10:30!


Loňská novinka v podobě bezhotovostního placení v areálu i v jeho bezprostředním okolí se velmi osvědčila. Přinesla výrazné zjednodušení placení ve festivalových stáncích a vám více pohodlí, klidu a pocitu bezpečí, protože máte své finance plně pod kontrolou. V tomto cashless systému bude tedy METALFEST fungovat i letos!
Se zakoupenou vstupenkou na festival (vstupenky se budou prodávat ještě i na místě v pokladně, s platbou pouze v hotovosti!) se každý návštěvník přesune k páskovacímu kontejneru, kde oproti této vstupence obdrží festivalový náramek s čipem.
Kredit na čipovou kartu vřele doporučujeme online DOBÍT PŘEDEM! >>ZDE<<

Dobíjení zde je možné také v EUR! Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné! Dobijte si kredit zdarma online a vyhnete se tak případným frontám na místě. Nezaplatíte nic navíc! Náramek s čipem obdržíte přímo na akci, po předložení QR kódu pro dobití, který najdete ve svém profilu. Nevypotřebovaný kredit si pak můžete do 14 dnů po akci nechat vrátit na svůj bankovní účet. Peníze v hotovosti se nevrací! Stáhněte si do vašeho telefonu mobilní aplikaci NFCtron, načtěte čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit provedené objednávky, získávat notifikace o provedených platbách a po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet. Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu. Odkaz pro stažení je >>ZDE<<


DOBITÍ KREDITU BUDE MOŽNÉ I NA MÍSTĚ.
Jakmile obdržíte v páskovacím kontejneru svůj festivalový náramek s čipem, můžete si jej dobít i na místě (hotově nebo kartou), za poplatek 30 Kč při prvním dobití.  Dostanete informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu. Na místě si můžete dobít náramek s čipem i v EUR (ale, pozor přijímat se budou pouze bankovky). Pro vaše pohodlí však doporučujeme platbu kartou.


Dobíjecí stanice budou letos dvě. Jedna stejně jako vloni na louce před festivalovým areálem a druhá, nově přímo v areálu v horní části, v občerstvovací zóně!


Věříme, že si festival opět užijete bezstarostně, v pohodě a na maximum. Těšíme se na vás v PLZNI už za pár dní!


Festivalové i jednodenní vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách nebo, až do začátku festivalu, tradičně v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, nebo Go Out.


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz