News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Finský metalový poklad AMORPHIS zazáří v listopadu ve ZLÍNĚ!

AMORPHIS, Sólstafir, Lost Society – 12. 11. 2023, ZLÍN, Masters of Rock Café


Melancholické, temně-melodické songy finského národního metalového skvostu AMORPHIS chytají za srdce už víc než 30 let. Loni vydali své už 14. album „Halo“, které si získalo obrovskou vlnu nadšení, a to i u vás, fanoušků v České republice! Jejich muzika je bezpečnou a příjemnou zátokou pro všechny, kdo má rád velké příběhy, které v sobě skrývají silné emoce. AMORPHIS je dokáží svým nezaměnitelným způsobem vykřičet dál, do světa. Svým velmi srdečným, občas agresivním, ale většinou vášnivě uklidňujícím způsobem vytváří svět, do kterého se hrdě hlásí mraky fanoušků z celého světa! AMORPHIS chtějí toto své poselství šířit dál, a tak na letošní podzim naplánovali evropské turné, v rámci něhož, se opět vrátí i k nám, do ZLÍNA, klubu Masters of Rock Café, a bude to v neděli, 12. listopadu!


Na turné s sebou AMORPHIS berou další super kapely. Islandskou post-rock/metalovou hvězdu SÓLSTAFIR se svou unikátní epickou a nekonvenční muzikou. V hudbě Sólstafir víří vlivy různých umělců jako The Beatles, Kraftwerk, Darkthrone, Ennio Morricone nebo Billy Corgan. Přestože jsou texty kapely převážně v islandštině, posluchačům to nikdy nebránilo ocenit jejich emocionální sílu a pocítit bolest témat, kterými se kapela zabývá. Druhým speciálním hostem je nelítostná finská metalová banda LOST SOCIETY, která dofrčí představit svoji loňskou novinku „If The Sky Came Down“ ve své pověstně vášnivé a propracované show. „Nebýt posledních nešťastných dvou pandemických let, tato deska by nikdy nevznikla. Dali jsme dohromady rok a půl duševních turbulencí a skličujících tragédií na jedno temné, pekelné album“ říká zpěvák, kytarista a zakladatel kapely Samy Elbanna.


Tohle bude, přátelé, hodně hluboký a silný metalový večer…12.listopadu, po západu slunce, doražte do klubu Masters of Rock Café…


Prodej vstupenek, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, odstartuje už tento pátek v 10:00!


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz