News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

Legendární formace URIAH HEEP se v roce 2020 vrátí do České republiky

...a hned z kraje roku se představí ve třech městech!

Britští rockoví velikáni působí na poli hard rockové scény neskutečných padesát let a jak sami dokazují, energie jim rozhodně neschází! Navíc si se svým dokonalým a klasickým rockem stále drží významnou pozici na hudební scéně!

“Uriáši” vydali v září loňského roku svou již 25. desku s příhodným názvem Living The Dream. Toto úctyhodné album obsahuje vše, co z URIAH HEEP udělalo legendu - rock, vášeň, sílu a harmonie. ...

Vinohraní ve Viniu vypukne už tuto sobotu!

Hudební festival Vinohraní v malebném městečku Velké Pavlovice v tomto roce slaví sedmé narozeniny, a i letos pro vás připravuje opravdu nabitý program!

V sobotu 24.8.2019 se můžete těšit na legendární českou kapelu ČECHOMOR, slovenskou partičku HORKÝŽE SLÍŽE a fenomenální TRAKTOR. Představí se také pop-rocková skupina REFLEXY, Kabát revival WAŤÁK a také mladá, energetická, rocková skupina KŘÍDLA.

Nebude samozřejmě chybět ani bohatý doprovodný program a výborné občerstvení.

Helloween vypustili ochutnávku z očekávané desky United Alive!

Heavymetalové legendy HELLOWEEN už letos na podzim vydají svůj našlapaný živák. Konkrétně 4. října vyjde na DVD, Blu-ray a kompaktních discích »UNITED ALIVE IN MADRID«, který zachycuje famózní turné PUMPKINS UNITED WORLD TOUR.

Po nedávno zveřejněném live videu prvního singlu 'Pumpkins United' dává tato hvězdná sestava znovu nahlédnout svým příznivcům pod pokličku a představuje trailer.

TV REBEL začne v září vysílat Sabaton History

Úterní tvrdě hudební večery na TV REBEL od září doplní Sabaton History. Hudebně-edukativní pořad z produkce populární švédské kapely SABATON.

Historie a metal – dvě vášně, které ve své tvorbě populární švédská formace SABATON propojuje už dvacet let. Letos kapela k tomuto výročí spustila na YouTube vlastní tematický kanál/pořad Sabaton History. V něm spolu s historikem Indym Neidellem představuje klíčové události vojenské historie, velkolepé bitvy a jejich hrdiny a každý týden rozeb...

Double Crush Syndrome vyráží začátkem příštího roku na turné...

...aby svým příznivcům přestavili svou novou desku! Zastávku budou mít také v Praze.

Energická a extravagantní rock'n'rollová partička Double Crush Syndrome připravuje pro své fanoušky zbrusu nové album »Death To Pop«, které vyjde 25. října 2019 prostřednictvím Arising Empire a hned ze startu nového roku hodlá nové pecky představit na »Death To Pop Tour 2020«. Jedna ze zastávek bude také u nás a to 23. ledna v kultovním pražském Klubu 007 Strahov. 

Tak si to...

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se vrací do České republiky s novou show All That You Feel!

Nejslavnější tributní “Pink Floyd” kapelu již není třeba dlouze představovat. Populární Australané pravidelně nadchnou tisíce fanoušků této britské legendy po celém světě a svojí silnou fanouškovskou základnu si našli i v Čechách. V roce 2020 vyjíždí s novou show All That You Feel. V rámci All That You Feel world tour zahrají 24.2.2020 v pražské Tipsport Areně zásadní hity Pink Floyd. 

Show All That You Feel slibuje ty největší klasiky z těch nejkultovnějších alb Pin...

All news