News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

7. ročník festivalu Ostrava v plamenech přivítá Kissin' Dynamite

Další kapelou, která vedle Sodom a Crematory potvrzuje účast na festivalu Ostrava v plamenech jsou KISSIN’ DYNAMITE.

Německá hardrocková pětičlenná kapela KISSIN’ DYNAMITE je založená roku 2002 ve Švábsku původně pod názvem Blues Kids. Na KISSIN’ DYNAMITE se přejmenovali v roce 2007 podle stejnojmenné skladby od AC/DC. 

KISSIN' DYNAMITE začali jako školní kapela, všichni členové jsou narozeni v letech 1991-92. 

V roce 2007 spolupracují s producenty E...

Hard rocková legenda Magnum oznámila vydání nového alba a s tím i turné

...na které vyráží v březnu 2020. Jedna ze zastávek bude také Praha!Legendární britskou kapelu Magnum založili už v roce 1972 Tony Clarkin a Bob Catley a přestože prošla kapela v průběhu let několika personálními změnami, tak jádro Catley a Clarkin stále zůstává.Nyní plánují tito rockoví veteráni velkolepé turné napříč Evropou, což jen dokazuje, že jsou MAGNUM i tolika letech skutečně nezdolní. Turné, které odstartuje v březnu 2020 přichází společně s oznámením jejich n...

Dnes vychází italským gotikům Lacuna Coil nové album

...a právě jim, je zasvěceno aktuální číslo časopisu FAKKER! Živě vám novinku představí už v prosinci ve ZlíněOčekávané album gotiků Lacuna Coil s názvem „Black Anima“ dnes přistává na pulty obchodů a rockový časák Fakker umístil půvabnou frontwoman Cristinu Scabbiu nejen na obálku, ale i na plakát. Tak pokud FAKKER! s pořadovým číslem 10 ještě nemáte doma, tak si rozhodně skočte do trafiky, ať vám tento výtisk neunikne.A nezapomeňte, že nám čerstvou desku přijede gothi...

Freedom Call obdržela od své nahrávací společnosti speciální cenu k 20.výročí!

Se svými fanoušky to u nás oslaví už v pátek v Praze a v sobotu ve Zlíně!Před sbalením úterní show v Hamburku obdržela německá partička happy metalistů Freedom Call speciální cenu ke svému 20letému výročí, a to přímo od své nahrávací společnosti SPV/Steamhammer. Už neskutečných 20 let totiž působí tato melodická formace na hudebním poli a za celou tu dobu by bylo opravdu těžké u Freedom Call najít nějaké negativní emoce. Právě naopak, už 20 let patří k jejich nejsil...

Na festival Ostrava v plamenech dorazí němečtí gotičtí metalisti – CREMATORY

Sextet CREMATORY patří k nejoblíbenějším festivalovým kapelám nejen u nás, ale po celé Evropě, a to díky absolutnímu nasazení a vynikajícímu repertoáru, který oslovuje jak fanoušky gotického metalu, tak industriálu a death metalu.

CREMATORY mají za svou kariéru na svém kontě 14 alb, z nichž poslední “Oblivion” vyšlo v roce 2018. Albová novinka je očekávána co nevidět a podle informací z tábora kapely se můžeme těšit na pořádný nářez.

Vstupenky můžete nyní zakoupit také u ná...

Melodičtí sekerníci HYPOCRISY právě potvrdili svou účast na Metalfestu v Plzni!

HYPOCRISY v čele s charizmatickým zpěvákem a kytaristou Peterem Tägtgrenem se valí do Plzně a připojují se tak na hvězdnou soupisku kapel pro Metalfest Open Air 2020!

Tato švédská death metalová partička působí na hudební scéně neuvěřitelných 29 let a stále si drží silnou pozici a pro spoustu fanoušků jsou deathmetalová jistota, která nikdy nezklame! A také o tom nás přijedou Hypocrisy přesvědčit na Metalfest, kde hodlají rozpoutat pořádnou metalovou bouři!

Tak si to rozhodně ...

All news