News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Imminence

27.10.2024 20:00 (
)

Event Details

IMMINENCE se vydávají na evropské turné BLACK TOUR 2024 s novým albem. Na své cestě neminou ani PRAHU!

Průkopnická alternativní metalcorová parta z jižního pobřeží Švédska, IMMINENCE, se v posledních letech rázně prosazuje v hudební sféře. Navzdory všem očekáváním, vytvořila tato pětice pestrou zvukovou tapisérii, která překračuje hranice jejich žánru.
    
IMMINENCE, v jehož čele stojí zpěvák a houslista Eddie Berg, dále kytaristi Harald Barrett a Alex Arnoldsson, bubeník Peter Hanström a baskytarista Christian Höijer, jsou připraveni uvolnit své hudební dílo a připravované album s názvem „The Black“. Připravte se, zhluboka se nadechněte, protože IMMINENCE nás chystá na velký skok do hlubin „The Black“. Slibuje jedinečnou hudební odyseu, která se vymyká konvencím a vyzívá vás, abyste se s nimi vydali na vzestup nového žánru.

U toho byste rozhodně neměli chybět, proto si poznačte do svých diářů datum 27. října a přijďte se přesvědčit o kvalitách této party do pražského MeetFactory.

IMMINENCE loni začala novou kapitolu a od června 2023 již vyšlo 5 singlů. Nové skladby „Come Hell or High Water“, „Desolation“, „Heaven Shall Burn“, „Death by a Thousand Cuts“ a „Continuum“ rychle získaly miliony streamů, celosvětovou pozornost i obrovský nárůst sledovanosti na sociálních sítích. Nejnovější skladby IMMINENCE jsou důkazem jejich vývoje a jsou právem označovány jako jejich nejinovativnější a nejprogresivnější díla dosud. Kapela se vydala do temnější a více orchestrální sféry a pokračuje v redefinování hranic moderní alternativní scény.

IMMINENCE nedávno absolvovali na své úplně první turné po Severní Americe a odezva byla více než mimořádná. Za pouhých 48 hodin bylo celé turné vyprodáno a některá místa dokonce dvakrát. Tento ohromující úspěch upevnil postavení této kapely na mezinárodní hudební scéně.

S "The Black Tour" se IMMINENCE vrací na pódia a chystají se nastoupit na trůn jako nová síla v rámci moderní alternativní hudby. Tentokrát budou obrážet evropská města a jednu zastávku budou mít i u nás, 27.10.2024 v MeetFactory v Praze! Tak si to nenechte ujít.

Speciálními hosty  „The Black Tour 2024“jsou:  Švédská alternativní metalová skupina AVIANA, která se řadí mezi špičková seskupení této alternativní metalové scény, s velmi slibnou budoucností. AVIANA vám přiveze své nejnovější hudební perly. Druhým speciálním hostem je mladá, progresivní metal-core banda ALLT také ze Švédska. ALLT kombinují vyladěné riffy se vzletnými melodiemi a orchestrálními aranžemi, aby vytvořili svůj výrazný temný a emotivní zvuk. Členy kapely spojuje láska k přírodě a kinematografii, která z jejich tvorby výrazně vyzařuje a mnoho jejich písní a textů je přímo inspirováno literárními díly nebo filmy.


S IMMINENCE, AVIANA a ALLT se těšte na jedinečný a nezapomenutelný, silný a nevšední alternativně metal-core večer! 27.10.2024 v MeetFactory v PRAZE! • No money refund is possible once the ticket is paid.
 • Ticket forgery is illegal and punished according to the law!
 • Kid under 12 is allowed into area only when accompanied by an adult.
 • Organizers take no responsibility for any health / personal belongings damages caused during show.
 • It is strictly forbidden to bring drinks, plastic bottles, glass bottles, cans, seats, chairs, various footpads including polystyrene or wooden "cubes", as well as any weapons, knives, scissors, flag poles, umbrelas and other things classified by staff as dangerous! The organizer reserves the right to personal security check in a manner permissible by law at any time! Person refusing to consent to such check will be refused entry or escorted out.
 • It is strictly forbidden to bring tape recorders or video cameras to the area! Violation of this rule could be classified as a crime!
 • Taking photos is allowed only on compact cameras without additional lenses. Only accredited photographers and journalists are allowed to bring professional cameras onto the premises!
 • Organizer and artists reserve the right to film, video and TV recording of concert shows and event atmosphere. Visitor recorded for the document may also be published without further notice with no financial compensation.
 • The beer is tapped into reusable cups with eyelet for attachment. A refundable deposit is 70 CZK. Cups are exchanged within purchase of another beer or could be returned. Promotional cups can be also available in the event shop. But for hygiene reasons you don't receive beer into this cups which you bought in event shop.
 • The only currency valid within the event area is CZK (Czech Crown). No dogs or other animals are allowed in event area!
 • All visitors must respect these rules and instructions as well as those given out by organizers and security services!
 • Ban of bringing beverages to the VIP balcony (if is availible). Except for beverages in sealable PET bottles. Please, lock your bags and coats up (if is availible).
 • By entering the event, the visitor declares that he/she meets the conditions of the current government hygiene and anti-epidemic measures. Please follow czech covid portal. (https://covid.gov.cz/situace/kultura/kocnerty)
 • The organiser reserves the right to give instructions to the event participants in order to maintain the safety and smooth running of the event, to change the conditions stated with immediate effect if necessary, to change the programme and its content, including the performers, in the event of unforeseen events such as weather conditions, accidents, health conditions of the performers, etc.
 • The Organiser may order the evacuation of the venue (area) in case of suspected danger to the health of the participants or the Organiser's property, such as natural disaster, terrorist attack, without any compensation for damage or loss of profit to the participant