News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

Ryzí rock-metaloví titáni IRON ALLIES posílají nové video! Live na METALFESTU 2024 v PLZNI!

METALFEST OPEN AIR 2024 – 31.5. – 2.6.2024, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇBývali členové legendárních ACCEPT, Herman Frank a David Reece se spojili do unikátního projektu IRON ALLIES a vydali skvělé debutové album "Blood In Blood Out" (2022). Nyní, abyste se lépe navnadili na to, co vás čeká příští rok v červnu v PLZNI, na 13. ročníku METALFESTU, mrkejte na jejich nové video k songu "Martyrs Burn"!

IRON ALLIES, to je perfektní mix silného psaní písní a výmluvného ob...

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK je tady přesně za 2 měsíce! THE DEAD DAISIES se těší

...a všechny vás zvou!

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2023 – 2.12.2023 – ZLÍN, sportovní hala DatartSobota, 2. prosince je tady už za 2 měsíce, a právě na tento den, je ve ZLÍNĚ, v hale Datart naplánována jednodenní, zimní varianta velkého MASTERS OF ROCK festivalu, ZIMNÍ MASTERS OF ROCK!

Bude to den plný té nejlepší rock-metalové muziky, kterému budou vévodit slavní bratří CAVALEROVÉ se svým unikátním projektem nazvaným „Morbid Devastation“. Téměř po čtyřech desetiletích své sla...

AMORPHIS posílají další nové video a těší se na turné! Už v listopadu live ve ZLÍNĚ!

AMORPHIS, Sólstafir, Lost Society – 12. 11. 2023, ZLÍN, Masters of Rock CaféFinská melancholické dark-metalová legenda AMORPHIS vydala další nové video z připravovaného alba „Queen Of Time (Live At Tavastia 2021)“, které vyjde 13. října, akorát tedy před zahájením jejich podzimního evropského turné „Halo European Tour 2023“! Do ZLÍNA, do klubu Masters of Rock Café doputují AMOPRHIS se svými speciálními hosty SÓLSTAFIR a LOST SOCIETY v neděli, 12. listopadu!

Není lepší...

Do Post-Hard Core párty s ANNISOKAY v PRAZE chybí už jen 20 dní! Chystejte se!

ANNISOKAY, Fixation, To Kill Achilles – European Tour 2023 – čtvrtek, 19.10.2023, PRAHA, StormChytlavá, emocemi nabitá, moderní muzika od jedné z nejtalentovanějších německých kapel, ANNISOKAY rozezní už 19. října pražský klub Storm! Bude to přímo hard-core bouře plná energie, která zasáhne do srdcí všech, kdo se ji odváží vystavit! ANNISOKAY už mají za sebou velmi úspěšná turné po Evropě, Velké Británii, Japonsku, USA i Rusku a zahráli si jako speciální host takových hvězd ja...

Metalový cirkus bude! AVATAR v březnu v PRAZE! Prodej vstupenek zahájen!

AVATAR – „The Great Metal Circus 2024 Tour“ – 13. 3. 2024, 19:00 – PRAHA, SaSaZu

Velkolepý Švédský metalový cirkus AVATAR to rozbalí a rozjede 13. března v pražském klubu SaSaZu! To už víte…ale ode dneška si můžete svoji účast zajistit na 100%! Prodej vstupenek startuje právě teď!

Zpěvák Johannes Eckerström říká: „Každé turné přichází s velkým očekáváním. Nepatřili bychom do této scény, kdybychom nebyli pokaždé nadšení. Loňský návrat na evropská pódia trval velmi dlouho...

První zaváděcí emise vstupenek na METALFEST 2024 je VYPRODÁNA! Startujeme prodej

...druhé emise vstupenek!

METALFEST OPEN AIR 2024 – amfiteátr Lochotín, PLZEŇ – 31.5. – 2.6.2024

METALFEST OPEN AIR 2024 hlásí svůj první úspěch! První, zaváděcí emise festivalových vstupenek za nejvýhodnější cenu je zcela VYPRODÁNA! Právě teď startuje prodej druhé emise festivalových vstupenek, za 2.400 Kč. Tato cena bude platit opět buď do konce měsíce října, nebo do vyprodání této druhé emise! Nakupujte své vstupenky včas a ušetříte!

METALFEST 2024 v Plzeňském...

All news