News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

LUCIFER

12.02.2022 20:00 (
)

Event detail

The Third Commandment Tour mladé rockové kapely LUCIFER se přesouvá na únor 2022!


Mladá nadnárodní heavy-rocková kapela ze Stockholmu LUCIFER je velmi zajímavou energickou partičkou, ovlivněnou slavnými sedmdesátkami a vedenou neskutečnou německou zpěvačkou Johannou Sadonis. Jejich styl by se dal definovat jako heavy-metal s příchutí doom rocku. Své vzory vidí např. v Black Sabbath či Deep Purple. Skupinu založila v roce 2014 v Berlíně Johanna Sadonis. Tehdy skupinu tvořili členové kapel Cathedral, Angel Witch a Ladytron. Singl „Anubis“ a debutové album „Lucifer I“ napsané Johannou Sadonis a kytaristou Cathedral Garrym Jenningsem přineslo kapele velké mezinárodní uznání! Gaz však brzy po vydání debutu slušně rozjetou skupinu opustil. Po několika dalších změnách v sestavě skupinu stále táhne neskutečná německá zpěvačka Sadonis, nyní už po boku bubeníka Nicka Anderssona (Entombed, The Hellacopters), kytaristy Martina Nordina a Linuse Björklunda a basáka Haralda Göthblada a v tomto složení vydali letos na jaře již třetí desku „Lucifer III“.


Plánované turné „The Third Commandment Tour“ však překazil Coronavirus a už nyní je jasné, že ani druhý, náhradní termín se nebude moci uskutečnit. LUCIFER jsou natěšeni a připraveni zlákat vás do svých rock-metalových osidel v únoru 2022! Rock and Roll není mrtvý! Ať žije Rock and Roll, „The Third Commandment Tour 2022“ a třetí termín koncertu metalového monstra LUCIFER v PRAZE!


Do třetice všeho dobrého! LUCIFER zahrají v PRAZE, v klubu Nová Chmelnice, 12. 2. 2022!


Speciálním hostem koncertu zůstává švédská okultně rocková kapela YEAR OF THE GOAT, která zde představí také svůj aktuální opus „Novis Orbis Terrarum Ordinis“.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín.
text_event_rules_full