Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Silné melodie a energický power metal blonďaté Noory a jejích parťáků uslyšíme příští rok na plzeňském festivalu METALFEST OPEN AIR! V programu jejich vystoupení bude nová deska »Bringer Of Pain« a samozřejmě také starší oblíbené songy. Nenechte si ujít tyto oblíbence! Festival Metalfest Open Air se uskuteční 1. - 3. června v překrásném Amfiteátru Lochotín v Plzni!Vstupenky na festival si zakupte za výhodnou cenu 1400 Kč platnou pouze do konce listopadu exkluzivně jen na tomto webu!

Udo DIRKSCHNEIDER se s novými songy v rámci BACK TO THE ROOTS II vrací po třech nedávných absolutně vyprodaných koncertech ještě jednou, a to 1.12. do Prahy. A právě dnes se tento poslední koncert turné doprodal! Metalheads, kdo z vás nestihl jeden ze tří proběhlých koncertů, má již v tuto chvíli smůlu. Vstupenky na nadcházející pražský koncert nebudou dostupné ani na místě konání. Děkujeme!

...

Právě dnes startuje prodej vstupenek na koncert WITHIN TEMPTATION, kteří 11. prosince 2018 v hale Forum Karlín v Praze představí zbrusu nové album! Členové kapely na něm v tuto chvíli pracují a hodlají jej představit v rámci evropského turné v 33 městech a 18 zemích! Toto turné ukončí vůbec nejdelší tour přestávku v historii kapely. Nenechte si ujít jejich jedinou zastávku v České republice!

...

Rocková televize TV REBEL dnes odvysílá speciální díl pořadu ROCK SPECIÁL, v kterém vám ředitel agentury Jiří Daron prozradí spoustu zajímavostí vztahujících se k letošnímu ročníku chladivé variace kultovního festivalu Masters of Rock. Tak metalheads, nezapomeňte zapnout telku a program TV REBEL ve 20:00 hod.! A pro ty z vás, kteří nestíhají, je připravena páteční repríza v 15:00.

...

Metalheads, již tuto sobotu k nám dorazí HELLOWEEN s projektem PUMPKINS UNITED! Pro ty z vás co si nestihli koupit vstupenku: koncert je již kompletně vyprodaný a prodej tedy nebude probíhat ani na místě konání! A pro vás, co již vstupenku vlastní, máme program a pár organizačních pokynů. Vzhledem k předpokládané náročné dopravní situaci v okolí haly se prosím na koncert dostavte s opravdu dostatečným předstihem. Do sektoru „Stání před pódiem“ se dostanete vchodem č. 31. Vyzvedávání akreditací, vstupů na guest list a ZTP + ZTP/P bude probíhat na pokladně č. 21. DěkujemeProgram konce...

Polská death metalová mašina VADER nahrazuje původně oznámené společníky turné KREATOR. Kolegové z branže DECAPITED totiž čelí závažnému obvinění na turné v USA. VADER při této příležitosti oslaví 25. výročí vydání desky »The Ultimate Incantation« a svým fanouškům předvede speciální set složený ze songů tohoto alba. Koncerty KREATOR za doprovodu kapel DAGOBA a VADER se uskuteční 27. ledna v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně a 28. ledna v Klubu MeetFactory v Praze. Na zlínský koncert zbývá posledních pár vstupenek, tak neváhejte!

...

Kdo z vás chtěl 27. ledna mrknout na koncert KREATOR ve Zlíně a stále nemá vstupenku, má v tuto chvíli již bohužel smůlu. Koncert je kompletně vyprodán a prodej vstupenek nebude probíhat ani na místě konání. Poslední šance vidět KREATOR v klubovém turné je ještě 28. ledna v klubu MeetFactory v Praze, ale s nákupem vstupenek si pospěšte, kapacita se velmi rychle naplňuje!

...

Už příští týden nás čeká chladivá variace rock metalového svátku Masters of Rock! V sobotu 2. prosince vystoupí ve zlínské hale Euronics hvězdy: MAX & IGGOR CAVALERA, OVERKILL, AXXIS, I AM MORBID, INSOMNIUM, BEYOND THE BLACK, DESERTED FEAR a FORREST JUMP. Nalaďte se na tuto parádní přehlídku s LIVE videem od THE UNITY. Vstupenky můžete stále zakoupit na www.mastersofrock.c, v obvyklých předprodejích a také přímo na místě konání, tak buďte u toho!

...

Odměnou pro všechny metalové fanynky, které si již nestihly zakoupit lístek na tento beznadějně vyprodaný megakoncert, bude možnost jej vidět zdarma a nepřijít tak o největší heavymetalový reunion roku!Hostesky na koncert Helloween v pražské Tipsport aréně příp. i na další akce se mohou hlásit na sendler@pragokoncert.com.

...

Minulý týden, přesně ve sváteční den 17. listopadu, TARJA vydala své zbrusu nové album »From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)«. Mrkněte na další videoklip vztahující se k nové masterpiece pro tentokrát k překrásné písni „O Tannenbaum“ a nalaďte se na LIVE představení, která se konají 11. prosince v Olomouci a 12. prosince v Praze. První oznámený koncert v Olomouci, který se koná 10. prosince už je beznadějně vyprodán. Vstupenky na zbývající představení kvapem mizí, tak si pospěšte!Vstupenky si můžete zakoupit na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích Tick...

Zobrazuji 1 až 10 z 436 (celkem stran 44)