News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

...které vyjde na konci června! Živě jej uslyšíte na Masters of Rock!Fanoušci Turilli / Lione RHAPSODY museli být trpělivý, ale nyní už italská symfonic metalová kapela odkrývá detaily očekávané desky. Debutové album ponese název ZERO GRAVITY (Rebirth And Evolution). Bude obsahovat deset nových kousků a světlo světa spatří už 28. června 2019. Luca Turilli říká: „ZERO GRAVITY (Rebirth and Evolution) je mnohem více než jen název alba. Je to skutečná mantra kapely, která podtrhuje vývoj báječné umělecké spolupráce, novodobý přístup a záměr posunout zvuk kapely na nové hranice...

Živě jej uslyšíte už na Masters of Rock!Nová deska švýcarské folk metalové družiny ELUVEITIE sklízí ohromný úspěch po celém světě. Album »ATEGNATOS«, které vyšlo na začátku dubna, je zahaleno do tajemných a výjimečných odstínů a je plné emocí, melancholie i agrese. Tato výjimečná novinka zaslouženě sklízí úspěch na celosvětových žebříčcích včetně 3. příčky v jejich domovské zemi Švýcarsku, # 5 v UK, # 9 ve Finsku a # 11 v Německu. Gratulujeme!Kapela dodává: „Wow! Je to neuvěřitelná zpráva, že naše nové album vstoupilo do oficiálních žebříčků po celém světě. To je prostě ohromují...

...a do Vizovic přivezou pořádně nabitou show.

Kapela To The Rats And Wolves z německého Essenu vznikla teprve v roce 2012, ale jejich první nahrávky "Neverland" a "Dethroned" měly nesmírný úspěch a obrovský vliv nejen na evropské trancecore scéně! 

Letos v únoru započala tako šestičlenná parta TO THE RATS AND WOLVES další kapitolu, když vydala novou desku "CHEAP LOVE" plnou zpěvných melodických refrénů, ale i těžkých nekompromisních riffů. 

Novinku přivezou tito mistři elektronického metalcoru představit také do Vizovic na Masters of...

 ...v Kladně, Zábřehu na Moravě a v Praze!Společná šňůra Tublatanky a Citron SOUBOJ REBELŮ 2019 je v plném proudu a tento týden se na vás tyto legendy české a slovenské rock-metalové scény těší hned ve třech městech. Tento pátek 26. dubna to pořádně rozjede Tublatanka a Citron v Kladně v Kulturním domě, o den později 27. dubna vás čeká  koncert ve zcela vyprodaném Kulturním domě v Zábřehu na Moravě a v neděli 28. dubna se můžete těšit poctivý rockový nářez s největší produkcí turné v pražském Foru Karlín, kde se k Tublatance a Citron připojí i ženská čtveřice RO...

Švédští heavy metaloví hrdinové SABATON nedávno oznámili  vydání nového studiového alba, které spatří světlo světa už 19. července. „The Great War“ bude koncepční deskou a jak název napovídá, bude zasvěcené příběhům z první světové války. Ještě předtím ale kapela zveřejňuje nový song s fascinujícím osudem legendární válečné lodi Bismarck.  Tento příběh doposud nezapadal do žádného alba kapely, proto jej Sabaton vydává nyní samotně, tedy přesně v roce svého dvacátého výročí a jako dárek všem svým fanouškům. Píseň BISMARCK si můžete pustit i s českými titulky.

...kteří budou součástí nadcházející SYMPHONIC TERROR TOUR!

Na konci loňského roku se heavymetaloví titáni ocitli nečekaně bez basáka. Dlouholetý baskytarista a důležitý člen kapely Peter Baltes se totiž rozhodl ze skupiny odejít.  Před pár dny však ACCEPT prozradili jméno nového baskytaristy, jež zacelí díru po dříve neodmyslitelné součásti kapely. Post basáka obsadí ostřílený německý hudebník Martin Motnik, známý především z kapely DARKSEED.Lídr ACCEPT, Wolf Hoffmann, dodal: „Byli jsme ohromeni kolik skvělých muzikantů se ucházelo na toto místo. Úro...

Švédští rockeři Backyard Babies v březnu vydali novou desku s názvem “Sliver & Gold” a tu už v neděli představí svým fanouškům v Praze! 

Švédská formace Backyard Babies vezme 21. dubna pražský klub Nová Chmelnice útokem a buďte si jisti, že společně s Audrey Horne, Thundermother a Satan Takes A Holiday to bude opravdu jízda!

Tak si to nenechte ujít!

POZOR! Začínáme už v 19:30, Tak přijďte včas!

19:00 – otevření sálu

19:30 - 20:00 - Satan Takes A Holiday

20:15 - 21:00 - Thundermother

21:20 - 22:05 - Audrey Horne

22:35 - ...

...společně s HEIDEVOLK, DALRIADA a Surma do Zlína! Přinášíme program

Folk metalová skupina TÝR z Faerských ostrovů vydala nedávno novou desku s názvem "HEL". Směs nových nemilosrdných melodií a podmanivého progressive folk metalu přivezou už tuto sobotu do Zlína!

A nebudou sami! Společně s holandskou partou pohanů HEIDEVOLK a maďarskými folkmetalisty DALRIADA rozjedou pořádnou folkovou veselici! 

Večer zahájí metalová Surma!

Tak buďte u toho!

20. dubna, Masters of Rock Café ve Zlíně

Program

18:00   otevře...

Divoká, čistě ženská thrashová kapela NERVOSA přijede do Zlína představit své aktuální album >> Downfall of Mankind<<, které je plné živoucí energie a thrash metalu ostrého jako břitva!

Společně s bouráky REZET předvedou pořádnou thrashovou vichřici!

Tak si nenechte tuto jízdu ujít a dorazte 19. dubna do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně

Program: 

19:00   otevření sálu

20:00 - 20:45    Rezet

21:05 - 22:25    Nervosa

Heavy metalová jednotka SABATON dorazí už začátkem května do Plzně, kde se představí v rámci Slavností svobody a chystají zde opravdovou koncertní lahůdku. Vystoupí zde za doprovodu čistě mužského arzenálu Českého akademického sboru. Tělesa skutečně mimořádných uměleckých kvalit, jež se řadí k nejlepším evropským souborům svého druhu.Kapela dodává: „V minulosti jsme vystupovali s různými muzikanty, orchestry i sólovými umělci, ale poprvé se pouštíme do něčeho takového.SABATON byl vždycky o pompézních refrénech a spoustě vokálu, a tak nás napadlo pozvat sbor na několik našich ...

text_pagination