News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

Rakouští symfonici VISIONS OF ATLANTIS vydali své velkolepé sedmé album „Wanderers“ teprve 30. srpna a už nyní se objevuje na příčkách hudebních žebříčků po celém světě! Novinka dokonce překonala umístění předchozí desky The Deep & The Dark (2018) a stále pokračuje v cestě na vrchol! Gratulujeme!

Není se čemu divit, protože nová deska „Wanderers“ je plná návykově melodických skladeb, které vskutku překračují hranice symfonického metalu a navíc zdůrazňující neskutečnou sílu duetů Clémentine Delauney a Michele Guaitoli i obdivuhodnou chemii mezi těmito zpěváky.

...

Mistři gotického rocku THE 69 EYES už nás neskutečných 30 let dopují svou kvalitní muzikou a k oslavě tohoto významného data přichystali novou, v pořadí již dvanáctou, desku. Čerstvá novinka s názvem »West End« vyšla teprve před pár dny, v příhodný, vskutku magický a úplňkem zahalený pátek 13. a skládá se z jedenácti svižných rockových chorálů plných tíhy, temné nálady a několika zajímavých hostujících zpěváků, jako například Dani Filth z Cradle Of Filth, nebo Wednesday 13.  

K příležitosti t...

Švýcarští mistři ELUVEITIE se na konci roku vydávají se svým novým albem na velkolepé turné napříč Evropou a nevynechají ani naši republiku. 7. prosince se k nám folkmetalová družina ELUVEITIE tedy opět vrátí a zlínskou Sportovní halu Datart (dříve hala Euronics) zahalí do tajemných odstínů. Tak se připravte na pořádnou dávku emocí, melancholie i agrese!Speciálními hosty bude italská parta potemníků LACUNA COIL a moldavská živelná formace INFECTED RAIN.Frontman ELUVEITIE Chrigel Glanzmann a zpěvačka Fabienne Erni pro vás na Masters of Rock natočili pozvánku na tento večer a už s...

 Kapelu ve Zlíně doprovodí Black Bull a v Praze Gate Crasher!Německo-česká rocková skupina Die Happy v čele s temperamentní zpěvačkou Martou Jandovou vyráží v říjnu na LOVE SUICIDE TOUR 2019 a v České republice budou mít hned dvě zastávky. 18. října 2019 ve zlínském klubu Masters of Rock Café, kde fanoušky nastartuje hard rocková smečka BLACK BULL a 19. října v pražském Paláci Akropolis, kde večer zahájí brněnská rocková partička GATE CrasherTak si to nenechte ujít!

Baskytarista a zpěvák finské symphonic metalové veličiny Nightwish, Marko Hietala, je jedním z nejznámějších lidí dnešní heavy metalové scény. Jeho vliv na skládání písní v seskupení NIGHTWISH je skutečně charakteristický a jeho vokály jsou dokonalým protějškem zpěvačky Floor Jansen.

Letos přichází Marco Hietala se svou první ryze sólovou nahrávkou s názvem „Mustan Sydämen Rovio“ a novou desku představí už v únoru příštího roku ve 12 městech po Evropě. Jednou ze zastávek bude 9. února také pražský Roxy Club.

Tak si to nenechte si to ujít, protože nové album je rozhodně silný...

Melodická parta BEAST IN BLACK vyráží na druhou vlnu turné se svým druhým albem „From Hell With Love“, které je, jak říká zakladatel Anton, plné nespoutané hudební vášně a zuřivosti! Svoji vůbec první headline show odehraje také u nás a to 12. listopadu v klubu MeetFactory v Praze a doprovázet je bude dobře známá kapela z orientu MYRATH! 

Ovšem POZOR! Pro ty z vás, co si nestihli zakoupit vstupenku, máme špatnou zprávu – koncert je zcela VYPRODÁN a vstupenky nebudou k dostání ani na místě konání.

Dvakrát nominovaní na cenu Grammy, progresivní hudební titáni, DREAM THEATER s potěšením oznamují turné napříč evropským kontinentem, jež bude oslavovat poslední album „Distance Over Time“, ale také významný milník kapely, 20 let od vydání uznávané desky Metropolis Part 2: Scenes From A Memory.

„The Distance Over Time Tour - Celebrating 20 Years Of Scenes From A Memory“ je naplánováno na začátek roku 2020. V lednu a únoru vyrazí Dream Theater na 28denní tour napříč 16 evropskými státy a fanoušci se moh...

Maďarská rocková legenda OMEGA vyráží na turné 2019 "TŰZVIHAR" a bude mít také dvě zastávky v České republice, na kterých je doprovodí česká heavy metalová kapela CITRON!

Zpěvák skupiny Omega János Kóbor, pro vás natočit pozvánku ve které zdraví všechny své fanoušky a těší se, až se s nimi na jednou z koncertů potká!

Tak si to určitě nenechte ujít a dorazte 18. října do WERK Areny v Třinci a 19. října do pardubické...

Přijedou vám představit nové studiové album!

 

Německá heavy metalová formace PRIMAL FEAR svým čistým power metalem oslovila zástupy fanoušky po celém světě a není se čemu divit, když sestavu PRIMAL FEAR tvoří takové hudební esa jako zpěvák Ralf Scheepers, basák Matt Sinner, kytaristi Magnus Karlsson a Alex Beyrodt či nová posila Michael Ehré za bicími.

 

Jsme proto moc ...

Symfonic powermetalová družina VISIONS OF ATLANTIS v jejímž popředí figuruje půvabná zpěvačka Clémentine Delauney a od loňského roku také Ital Michele Guaitoli, který nahradil Siegfrieda Samera, má za dobu svého působení vybudovanou už opravdu početnou fanouškovskou základnu a postavení této formace stále roste.

Tomu jistě přispívá také aktuální, v pořadí již sedmá, deska „Wanderers“, která vyšla na konci srpna. S novou studiovkou a v malinko pozměněné sestavě vyráží rakouští symfonici na velkolepé Wanderers Tour 2020 a jednou ze zastávek bude také Praha.

Na nové ...

text_pagination