Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Aktuálně

Vyhrajte výbavičku na plzeňský METALFEST 2017! V soutěži Spark TV můžete vyhrát speciální festivalové balíčky, které obsahují trika, klíčenky, náramky, ale i nové červnové číslo časopisu Spark. Cen je hodně a soutěžní otázka se obtížností rovná metalové školce. Tak do toho a good luck metalheads!

...

uslyšíme novinku také na festivalu METALFEST OPEN AIR? Německá power metalová skupina ORDEN OGAN, která u nás získává velmi širokou základnu fanoušků, chystá k vydání zbrusu nové album »Gunmen«.„Vznik klipu k písni Gunman byl opět velmi týmovou záležitostí,“ říká Seeb Levermann. „Nové album Gunmen je situováno do temného fantasy Divokého západu, čili jsme samozřejmě museli jet do Monument Valley v Utahu a natáčet tam, protože není ikoničtějšího místa na světě pro Divoký západ. Natáčeli jsme u klasické scenérie Monument Valley a i u známého John Ford’s Pointu a jezdili i na koních.“ Druhá část natáčení se konala v domovině ORDEN OGAN v Německu, ale i tady si kapela zkusila něco nového. „Westernové městečko se ukázalo být perfektní lokalitou,“ směje se Seeb. „Vše do sebe zapadlo, jelikož jsme natáčeli bicí pro „Gunmen“ v saloonu právě ve Fort Fun. Chtěli jsme dosáhnout velkého zvuku virblu ála 80. léta, který lze dosáhnout jen ve velkých místnostech. Zní to skvěle a troufám si tvrdit, že je jeden z mých nejlepších mixů,“ říká Seeb. Zbrusu nová deska kapely vyjde 7. července. Předtím si kapela střihne vystoupení na festivalu Metalfest Open Air a my můžeme doufat, že nám odhalí LIVE i kousek připravovaného alba :) …

– metalheads, dýchněte si než přijdete o řidičák! Letošní ročník hudebního festivalu METALFEST OPEN AIR vám nabízí možnost ověřit si u jednoho z přítomných stánků, zdali nejste ovlivněni alkoholem před tím, než vyjedete na silnice. Ať už v průběhu festivalu nebo po jeho ukončení. Tato služba bude poskytována profesionálním a nejmodernějším přístrojem na trhu, který mimo jiné používá i policie České republiky a to za pouhých 66 Kč. Uvedený stánek najdete hned u vstupu do areálu. Dále je zde pro vás připravena zajímavá soutěž o ceny.

Warning for the Metalfest visitors! The ATM will not be available in the festival area this year. Please use one of the ATMs in the nearby Pilsen city centre.

...

Polská partička FOLYA má českým posluchačům rozhodně co nabídnout. Po výhře třetího místa v hudební soutěži Líheň 2017 své songy představí na druhé stage Masters of Rock! Kluci z Polska vás překvapí svým nápaditým hardrockem a směsicí alternativy. Jejich vystoupení si rozhodně nenechte ujít!

...

Letos vám na Metalfestu představíme jednu světovou novinku z oblasti automatizace. Vylepšení se týká čepování velkého množství piva, které se čepuje zcela automaticky a v rekordním čase. A co víc? Vždy stejnou rychlostí, stejný objem a v nejvyšší kvalitě. Metalfest tak bude úplně prvním velkým metalovým festivalem u nás, kde se tato nová technologie čepování představí!

...

Rocková televize TV REBEL zítra odvysílá speciální díl pořadu ROCK SPECIÁL, v kterém vám ředitel agentury Jiří Daron prozradí spoustu zajímavostí vztahujících se k letošnímu ročníku plzeňského festivalu. Tak metalheads, nezapomeňte zítra ve 20:00 hod. naladit TV REBEL! A pro ty, kteří nestíhají, je připravena páteční repríza v 15:00.

...

Metalheads, připravili jsme pro vás ještě jednu zbrusu novou verzi festivalového trička! Zakoupit si jej budete moci na místě konání v našem merchandisovém shopu a pokud po festivalu ještě nějaké zbudou :), pak i na našich stránkách www.mastersofrock.cz! Na těchto místech si mimo jiné budete moci zakoupit také ostatní předměty s vizuály festivalu Metalfest Open Air. Přehled všech produktů, které vám budou letos k dispozici naleznete ve festivalové brožuře, kterou si budete moci zakoupit na pokladnách v místě konání za symbolickou cenu 20 Kč. Brožura obsahuje také program, popis jednotlivých účinkujících a zatím nikde nezveřejněné koncerty, které pro vás na podzim připravujeme!

PLZEŇ je jednoznačně jedním z turisticky nejatraktivnějších měst ČR! Podařilo se nám pro vás, návštěvníky Metalfestu, vyjednat 25% slevy na vstupném do turisticky nejzajímavějších míst Plzně:- Světově proslulý pivovar Pilsner Urquell Zde se seznámíte s výrobou legendárního piva Pilsner Urquell, s jeho historií a současnými moderními provozy. V historických sklepích můžete ochutnat slavný plzeňský ležák, čepovaný přímo z dubových ležáckých sudů. - Pivovarské muzeum Zábavná i poučná expozice v unikátně zachovaném právovarečném domě z 15. století, která vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva od starověku do současnosti.- Plzeňské historické podzemí Poznáte život pod městem a odhalíte tajemství labyrintu chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem budován již od 14. století. Součástí prohlídky je ochutnávka piva Pilsner Urquell (pro starší 18 let). Vstup je z budovy Pivovarského Muzea. Slevu lze využít v termínu od 1.6. do 5.6.2017. Pro její uplatnění stačí mít na ruce festivalový náramek Metalfest Open Air 2017 :-)..

Jako obvykle jsme pro fanoušky Metalfestu ve spolupráci s kapelami připravili oblíbené autogramiády! Letos je jich opět velké množství a na své si přijdou i fanoušci headlinerů jako Hammerfall a Tarja! Tak metalheads, mrkněte na to a nezapomeňte si připravit podpisová CD a další suvenýry. Spoustu z nich můžete zakoupit také na místě v našem merchandise shopu společně s originály triček a dalších předmětů jednotlivých kapel! Program autogramiád naleznete také společně s s hlavním programem přehledně ve festivalové brožuře, kterou lze zakoupit na pokladně přímo v místě konání!Pátek...

Zobrazuji 1 až 10 z 135 (celkem stran 14)