News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Aktuálně

MASTERS OF ROCK 2022 – otevírací doby online!

Už jen něco málo přes týden zbývá do startu tak dlouho očekávaného 18. ročníku mezinárodního rockového open-airu MASTERS OF ROCK 2022, který vypukne ve VIZOVICÍCH, v důvěrně známém a velmi oblíbeném areálu likérky R. Jelínek ve čtvrtek 7. července ve 12:00! Festivalové brány se otevřou už v 10:00 dopoledne. Vše důležité a podstatné postupně doplňujeme a aktualizujeme na těchto festivalových stránkách.

Nově jsme zde doplnili i otevírací doby jednotlivých důležitých míst festivalu, j...

Prodej vstupenek na zlínský koncert BEAST IN BLACK obnoven!

BEAST IN BLACK – „Dark Connection Tour“ – 11.3.2023, ZLÍN, Masters of Rock Café

Zahajujeme znovu prodej vstupenek na nově potvrzený termín koncertu metalových BEAST IN BLACK ve ZLÍNĚ! Nový termín je 11. března 2023, Masters of Rock Café, ZLÍN.

Žhavá cyberpunk-metalová show BEAST IN BLACK s aktuálním albem „Dark Connection“, tak krásně probudí ZLÍN ze zimního spánku a prohřejí srdce a duše každého metalového fanouška.  

Speciální hosté koncertu budou ...

Program 2. stage festivalu MASTERS OF ROCK 2022 je hotov!

Už od roku 2009 se na festivalu MASTERS OF ROCK můžete pobavit bohatým programem druhého, menšího pódia, kde se pravidelně představují méně známé, ale velmi zajímavé rock-metalové bandy s velkým potenciálem. Nejinak je tomu i letos. Program letošní „Druhé stage“ je hotov, tak si ho prostudujte a naplánujte, které kapely přijdete svou přítomností podpořit a pozdravit.

Program „Druhá stage“ Masters of Rock 2022:

ČTVRTEK 7.7.14:00 – 14:45    Snaefell15:...

Máme nový termín přesunutého zlínského koncertu BEAST IN BLACK! Je to březen 2023!

BEAST IN BLACK – „Dark Connection Tour“ – 11.3.2023, ZLÍN, Masters of Rock Café

Dali kluci s tím novým termínem trochu na čas, ale konečně je tady! Mladá metalová pětice BEAST IN BLACK oznamuje nové termíny svého přesunutého „Dark Connection Tour“! Nový termín pro ZLÍN, Masters of Rock Café padl na 11. března 2023!  

Žhavá cyberpunk-metalová show BEAST IN BLACK s aktuálním albem „Dark Connection“, tak rozehřejí krev v žilách každého metalového fanouška a společně ...

Představujeme účinkující „Druhé stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022! 6. poslední část

Končíme náš mini seriál představování kapel „Druhé stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022. Program zde bude hodně zajímavý, různorodý a dlouhý. Chytejte se na náročnou jízdu! Představujeme poslední kapely, 6. část: VANAHEIM, VANGUARD, FIVE WAYS TO NOWHERE, HAND GRENADE, NATŘIJE, SHAARK, SOLAR SYSTEM, POWER 5, SALAMANDRA, REVOLVO, FREE FALL.

VANAHEIM - kapela z Chlumce nad Cidlinou, která hraje tzv. melodic viking metal, s vikingskou show a texty. Na scéně válčí 6 let a vydala 3 plnoh...

UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL udeří na PRAHU

... už za týden!

Máme pro vás program večera!

HELLOWEEN HAMMERFALL – 30. 6.2022, PRAHA, O2 arena

Čekání je téměř u konce. Unikátní metalové spojenectví UNITED FORCES TOUR 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL je tady přesně za týden, ve čtvrtek 30.6. a školní rok tak bude zakončen opravdu nevšedně a maximálně stylově!

Obě tyto mistrovské kapely představí svá zbrusu nová alba. HELLOWEEN své fantastické album „Helloween“ se všemi třemi zpěváky, Ki...

All news