Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

SUNRISE AVENUE

24.11.2017 20:00

Detail akce

SUNRISE AVENUE jsou mezi posluchači oblíbení pro jejich chytlavé, melodické a energické vystupování. Jejich žánr se dá zařadit mezi pop rock a rockové balady. A nejen u nás snad není člověka, který by jejich melodie neznal. Velká spousta z nich totiž s velkou úspěšností hraje neustále v rádiích. Pro svou oblíbenost SUNRISE AVENUE také vyprodávají jeden koncert za druhým jako po hlavě a s posledním albem »Unholy Ground«, které získalo zlaté a platinové ocenění, začali také vyprodávat obrovské evropské stadiony.
Letos však tito Finové pro své posluchače chystají něco nového. Po čtyřleté přestávce, kdy si  členové pořádně vyčistili hlavu, se opět pouští do práce. Frontman a skladatel Samu během dvou a půl let, které strávil na cestě s kytarou, načerpal spoustu inspirace a a v současné době chystá nové album, které pojmenoval »Heartbreak century«! Nová deska odráží současný stav lidských myslí, které jsou závislé na moderních technologiích, neustále online a zapomínají být šťastní a spokojení. To je zdá se velmi aktuální téma.
Novinkové album a oblíbené hity kapely SUNRISE AVENUE plné chytlavých melodií a houpacích kytar si budete moci poslechnout také LIVE v rámci turné „Heartbreak Century Tour 2017“! Zastávka u nás proběhne 24. listopadu v Paláci Akropolis v Praze! Koncert bude pravděpodobně brzy vyprodán, tak s nákupem vstupenek rozhodně neváhejte!


 • Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se na místě nevyměňuje!
 • Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona!
 • Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za újmu na zdraví návštěvníků ani za škody způsobené na jejich věcech.
 • Osobám mladším 12 let je vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Do prostoru konání akce není dovoleno vnášet jakékoliv nápoje, PET láhve, skleněné láhve, jednorázové plastové kelímky, plechovky, zbraně, nože, nůžky, tyče na vlajky a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné. Pořadatel si vyhrazuje právo osobní bezpečnostní kontroly!
 • Do prostoru konání akce je zakázáno nosit magnetofony, kamery či videokamery. Pořizování audio a videozáznamů je zakázáno! Porušení tohoto bodu může být klasifikováno jako trestný čin!
 • Fotografování je povoleno pouze z kompaktních fotoaparátů bez přídavného dlouhého objektivu. Mimo akreditované fotografy a novináře není povoleno do areálu vnášet profesionální fotoaparáty a objektivy!
 • Pořadatel a umělci si vyhrazují právo filmového, video a televizního záznamu koncertu a atmosféry festivalu. Návštěvník zaznamenaný na dokument může být dále zveřejňován bez dalšího upozornění a finanční náhrady.
 • Návštěvníci  musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby!
 • Je zakázáno vodit psy či jiná zvířata. 
 • Na VIP balkon je zakázáno vnášet jakékoliv nápoje, s výjimkou nápojů v uzavíratelných PET lahvích! Tašky a kabáty si prosím odložte v šatně!