News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Primal Fear

10.10.2020 20:00 (
)

Event detail

Německé metalové komando PRIMAL FEAR dorazí v rámci evropského turné na podzim do ZLÍNA a do PRAHY!

 

Německá heavy metalová formace PRIMAL FEAR dobývá svým čistokrevným power metalem svět! Už 22 let oslovují fanoušky svým ryzím a poctivým metalem a není asi nikdo, koho by alespoň jemně nezasáhli.  Tato šestice sympatických muzikantů je momentálně ve studiu, kde nahrávají své již třinácté album, které spatří světlo světa ještě letos! Jakmile se kapela vrátí z megaturné po Americe, vyrazí neúnavní Ralf Scheepers, Matt Sinner, Magnus Karlsson, Alex Beyrodt a nový bubeník Michael Ehré na turné po Evropě! V rámci tohoto „Metal Commando Over Europe“ se představí hned 2x v ČR!

9. 10. ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café

10. 10. v PRAZE, v MeetFactory

 

Speciálním hostem celého turné je melodic metalová kapela z Německa, FREEDOM CALL. Tuto známou partičku muzikantů asi ani nemusíme více představovat. Chris Bay a jeho kumpáni rozdávají dobrou náladu a svým veselým, lehkým metalem nabádají k pozitivnímu přístupu k životu již neuvěřitelných 20 let!

Nově se k turné připojuje také heavy metalová partička z Rumunska SCARLET AURA, která vám představí svoji letošní hudební novinku „Stormbreaker“!

 

Můžeme se těšit na opravdu parádní koncerty, které dokáží všem zvednout náladu! Nenechte si je ujít!text_event_rules_full