News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

DAVID ELLEFSON - BASSTORY

22.03.2019 20:00

Event detail

Metalová ikona DAVID ELLEFSON z Megadeth vyráží na svou BASSTORY tour! Zavítá také do Zlína!

 

David Ellefson je spoluzakladatel, a především mezinárodně uznávaný baskytarista metalových titánů MEGADETH. Kapely, která vyhrála ceny GRAMMY za nejlepší metalový výkon v písni Dystopia ze stejnojmenného alba. 

Nyní David oznamuje svoji vlastní tour s názvem BASSTORY. Půjde o exkluzivní koncerty spojené s příjemným povídáním tohoto muzikanta.

 

Na komorní večer, sólového basového vystoupení a vyprávění Davida Ellefsona o detailech úsilí a probíjení se, ale i triumfech ve jménu Rock N 'Rollu, se můžete těšit i ve Zlíně.

 

„Před několika lety jsem vyrazil na besedy po Austrálii, abych podpořil svou knihu My Life With ‘Deth a vždycky jsem byl nadšený, že se potkám se svými fanoušky v komornějším prostředí. 

Tyto nezapomenutelné části mého života se shromáždily a vzešlo z toho turné BASSTORY. Nejenže budou moci mí fanoušci slyšet některé z oblíbených riffů, ale i příběhy s nimi spojené. Ne moc často se dostanu do malých rockových klubů/hudebních škol, přesně tam, kde to všechno začalo, a tak se opravdu moc těším, až se zase se svými fanoušky potkám!" říká Ellefson.

 

Intimní večer s Davidem Ellefsonem se uskuteční 22. března 2019 v klubu Masters of Rock Café.

 

Koncert bude k sezení u stolu, proto si rezervujte vstupenku včas, kapacita sálu je omezená!


text_event_rules_full

19:00   otevření sálu

20:00 - 20:45   Motorgang

21:00 - 22:15   David Ellefson

Od 22:30   setkání, focení a autogramiáda s Davidem Ellefsonem