News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL v PRAZE


...už na konci června!

HELLOWEEN, HAMMERFALL, PRAHA, O2 arena, 30. 6. 2022!


Čekání na jednu z největších metalových událostí tohoto roku se rychle krátí! Červen je tady a s ním i famózní metalové spojení mistrů svého oboru, legendárních metalových hvězd HELLOWEEN a HAMMERFALL.  


Je to bezesporu unikátní metalové spojenectví, které přinese všem svým fanouškům nezapomenutelný, fantastický večer! Stačí jen přijít a naskočit na vlnu toho nejlepšího heavy-metalu, na kterém vyrostlo to pravé, zdravé jádro metalistů. HELLOWEEN i HAMMERFALL představí v pražské, O2 areně svá zbrusu nová alba. HELLOWEEN skvělé album „Helloween“, na kterém se dali dokupy tři zpěváci - Kiske, Deris & Hansen, což je samo o sobě naprosto senzační vzpomínka na všechny epochy historie této kapely. Album už nyní kraluje všem evropským prodejním žebříčkům a vy si ho vychutnáte už brzy naživo! HAMMERFALL vydali své nové album „Hammer Of Dawn“ na konci února a už se nemohou dočkat, až vám ho přibijí do hlav silou svého železného kladiva naživo!


Dvojnásobná dávka metalové síly a energie, to je UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL! Přijďte si ji načerpat naplno 30. června 2022 v PRAZE, O2 areně!


Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz