News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů


Československé hudební legendy vyráží po roce opět na společné turné po České republice s názvem Souboj Rebelů Tour 2019! Na jaře letošního roku rockové kapely odehráli mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodali jedenáct hal v České republice a proto se znovu sejdou, aby pokračovali v tomto fenomenálním úspěchu! 

Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který odstartuje 16.3.2019 ve Sportovní hale v Březolupech! 


Na jarním turné vznikla společná skladba – duet Maťa Ďurindy a Láďi Křížka

„Silní a nezlomní“ o Česko – Slovensku a o přátelství mezi oběma státy, která zazněla na závěr každého koncertu a fanoušci ji uslyší i v druhé části turné. Na turné Souboj Rebelů Tour 2019 čeká fanoušky nová, monstrózní scéna plná skvělých efektů a  novych videoanimací. Citron představí a nabídne nový singl, který bude předzvěstí nového studiového alba. Fanoušci si zároveň budou moci koupit  nové mini DVD Tublatanka / Citron, které  se natočilo letos v pražské Malé Sportovní hale. Máte se zkrátka opět na co těšit!

“Byl jsem z prvního našeho turné nadšený. Celým vystoupením Souboje Rebelů se line v prostoru úžasná chemie. Mezi Citronem a publikem, mezi Tublatankou a publikem a stejně tak mezi námi kapelami. Cítíte to všude kolem. Úžasný zážitek pro mě. Diváci i muzikanté si to velice užívají všichni dohromady. Je úžasné, jak se mohou fandové i my při hitech svého mládí romanticky přenášet vzpomínkami do mládí, zavzpomínat na svá první rande a milostné příběhy z českých a slovenských mezí, luhů a hájů”, uvedl lídr kapely Citron Radim Pařízek.

"Teším sa keď začne v halách dunieť poctivá rocková muzika na turné Souboj rebelů a my budeme znovu počuť aplaus českého publika! A moc sa teším, že si naša Tublatanka s Citronom zahrá a zaspieva spoločnú pieseň Silní a nezlomní ktorá je o našej kolíske do ktorej sme sa narodili zvanej Československo!" Prozradil lídr Tublatanky Maťo Ďurinda.


Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 10. prosince v 10:00 hod.


Turné Tublatanka a Citron - SOUBOJ REBELŮ 2019 očekávejte v těchto městech:

16.3. - Březolupy  - Sportovní hala
29.3. - České Budějovice  - Výstaviště
 5.4. - Ostrava – RT - Torax Arena
11.4. - Brno - Sono Centrum
12.4. - Žďár nad Sázavou - Kulturní dům
13.4. - Pardubice - Ideon
26.4. - Kladno - Kulturní dům
27.4. - Zábřeh na Moravě – Kulturní dům
28.4. - Praha - Forum Karlín 
3.5. - Hodonín - Zimní stadion
17.5. - Olomouc – hala Univerzity Palackého
24.5. - Kolín – Zimní stadion
19.7.- Rožnov pod Radhoštěm – Koupaliště