News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Silní power-metaloví trpaslíci z Itálie WIND ROSE přijedou do PLZNĚ na METALFEST 2023!


METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6.- 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Epické příběhy, mocné riffy a hymny, síla a pevné odhodlání vás všechny ohromit, to vše můžete očekávat na začátku června (2. – 4. 6. 2023) v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín na mezinárodním metalovém festivalu METALFEST OPEN AIR, kam za vámi dojede také italská power-metalová pětka WIND ROSE!


WIND ROSE zaznamenali masivní průlom se svou výbušně virální reimaginací hymny s tématikou Minecraftu „Diggy Diggy Hole“ (k dnešnímu dni má na YouTube více než 30 milionů zhlédnutí), ale jsou mnohem víc než jen to. Přinášejí neomezené množství trpasličích dobrodružství v dramatickém aranžmá, vyprávěných prostřednictvím drtivých metalových melodií plných senzačních a chytlavých riffů! Písně plné bitevních tradic a atmosféry, špičkové produkce a senzační zábavy, to vše vám WIND ROSE v čele se zpěvákem Francesco Cavalierim doručí až na pódium překrásného amfiteátru Lochotín do PLZNĚ, na METALFEST 2023!


Na nákup festivalových vstupenek, za super výhodnou cenu, máte ještě 2 dny! Už ve čtvrtek 1.12. se cena zvedá! S nákupem už tedy příliš neváhejte! Objednávejte exkluzivně na těchto stránkách!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz