News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Představujeme účinkující „Druhé stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022! 2. část.


Na „Druhé Stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022 uvidíte i tyto zajímavé bandy! Představujeme 2. část kapel: HAIRY GROUPIES, HAMR, HARD BALLS, KRYPTOR, LORETTA


HAIRY GROUPIES - Úderné bicí, zkreslené kytary, pevné basové spodky v kombinaci s ženským vokálem a vícehlasými sbory jsou prvky charakterizující mladou glam-rockovou formaci z Jihlavy. Pro živá vystoupení této čtveřice je typická stylová image, velká pódiová scéna a v neposlední řadě pyrotechnická show. Na svém kontě má jihlavská kapela prozatím EP produkované Janem Němcem a debutové album, které vzniklo pod taktovkou Dennise Warda v jeho německém studiu.


HAMR - Hard rocková kapela ze Strakonic vám představí hned několik úderných skladeb z vlastní dílny. Zahrají songy, které vás určitě dostanou, jako např. „Díky Vám“, „Zelená“, „Nadranej“ a další! Moc se na vás těší! Přijďte si poslechnout ,,ROCKOVÉ KLADIVO“ z jižních Čech!


HARD BALLS – Tato kapela byla založena v roce 2018 Vítkem Dorazilem a Daliborem ‚Žížou‘ Šimečkou v Novém Jičíně. Hard Balls hrají výhradně svou tvorbu ve stylu hard rock ’n‘ rollu, okořeněného foukací harmonikou. Na kontě má kapela jedno EP „Fuckin‘ Cigarettes“, které bylo vydáno pouze online a desku, čekající na vydání s názvem „Blackout“.


KRYPTOR - Skupina KRYPTOR produkuje maximální metalovou pódiovou show a svým jedinečným a osobitým přístupem k metalové hudbě rozdává radost ze života všem, a to na každém koncertě. Hudba skupiny přináší osvěžení těla a pohlazení po duši milovníkům tvrdších forem muziky. Legenda KRYPTOR splňuje všechny vaše sny a proto již 35 let patří mezi stálice československé hudební scény.


LORETTA - Dámská kapela LORETTA vznikla už v roce 1989. V roce 1991 vydala LP z něhož se téměř všechny písně objevily v klipech na obrazovkách ČT.  "Prokletí hříchů" nazpívali se zpěvačkou kapely, Dariou Hrubou i Kamil Střihavka a kytarista kapely Futurum Emil Kopřiva. U písní "Stíny v ulicích" a "Prokletí hříchů" vypomohl také frontman Kabátů Pepa Vojtek. Holky se pódií a živého vystupování nebojí, naopak, dokážou si své koncerty maximálně vychutnat a rozhodně to nejsou žádné začátečnice. Zahrály si na jednom pódiu např. s kapelami jako Arakain, Törr či Kabát. Jejich melodický metal je vždy osvěžením a není divu, že comeback kapely v létě 2015, po více než 20 letech, vzbudil mezi příznivci tvrdší muziky velký ohlas. V roce 2017 vydaly CD s příznačným názvem "Návrat". Zajímavostí je, že kapela dnes hraje téměř ve stejném složení, jako v dobách své největší slávy. Holky dokazují že na bigbeat není člověk nikdy starej. Natož ženský. V současné době pracují na novém materiálu, takže se v létě mají fanoušci opravdu na co těšit.


Pokračování příště.


Festivalové vstupenky, za cenu, platnou už jen do konce června nebo do vyprodání této emise vstupenek, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix či GoOut.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz