Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Představujeme nové vizuály vratných kelímku speciálně navržené pro Masters of Rock 2018!


I v průběhu letošního Masters of Rock ve Vizovicích budeme myslet na životní prostředí, a tak budeme pivko čepovat do vratných, zálohovaných kelímků s očkem na připnutí za řemen nebo kapsu.


A nebudou jen tak ledajaké. Speciálně pro XVI. ročník Masters of Rock byly navrženy čtyři zbrusu nové vizuály kelímků. Kelímky můžete sbírat a celou kolekci si odnést jako festivalový suvenýr :-). Ve festivalovém shopu můžete zakoupit i dárkové balení všech čtyr visuálů. Tato limitovaná edice zahrnuje pouze 200 ks baleni, tak si pospěšte! 

Jinak celkový počet nových visuálů kelímků Masters of Rock je 25.000 ks.To znamená, že budou v četném oběhu v průběhu 4 dni, ale ne vždy na stáncích s pivem, protože se budou kvůli myti střídat i s edicemi Metalfestu a Radegastu.


Vratná záloha bude tradičně 50,- Kč. Kelímky bude možné vyměnit při nákupu nového piva nebo vám bude ve výkupně vrácena záloha. 

Reklamní kelímky budou k dostání i ve festivalovém shopu. Do kelímku zakoupeného ve festivalovém shopu vám však na výčepech pivo z hygienických důvodů nenačepujeme.