Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Němečtí thrashoví titáni KREATOR a norský symfonický black metalový gigant DIMMU BORGIR...


...spojili své síly pro velké turné po Evropě. V prosinci představí svou show také v pražském Foru Karlín!


Dlouho očekávaný návrat norských star symfonického black metalu je tady!  DIMMU BORGIR po více než sedmi letech znovu ožívají a je to návrat vskutku obřích rozměrů! Na začátku května vyšlo nové studiové album „Eonian“, které už nyní okupuje příčky světových žebříčků a na konci roku vyráží s thrashmetalovou stálicí KREATOR na společné turné!

Velkolepé EUROPEAN APOCALYPSE TOUR bude probíhat také za doprovodu americké hardcore pětky HATEBREED a death metalouvé supergroup BLOODBATH.

Frontman Kreator Mille Petrozza říká: "Jsem opravdu nadšený, že jsme se spojili se třemi nejsilnějšími a opravdu unikátními kapelami v dnešním metalovém světě. Pro tour chystáme dosud největší produkci v celé historii naší kapely, tak aby to byl pro vás dokonalý zážitek. Těšíme se, až vás v listopadu a v prosinci uvidíme!" 

Přidal se i kytarista DIMMU BORGIR Silenoz: "Je skvělé, že konečně opět vyrážíme na cestu do Evropy! Nemůžeme se dočkat, až budeme sdílet energii nového alba Eonian s našimi fanoušky – uvidíme se v listopadu a v prosinci!"

Tato skvostná čtveřice kapel v čele s KREATOR a DIMMU BORGIR rozduní 9. prosince Forum Karlín v Praze

Tuhle show si zkrátka nemůže nechat ujít žádný metalový fanoušek!

Vstupenky na koncert bude možné zakoupit na www.mastersofrock.cz nebo prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortal, Ticketmaster a TicketStream od 13. 6. 2018, 11.00 hod. za zaváděcí ceny platné do 31.8. Vstupenky na stání za 750 Kč, stání před podiem 950 Kč.