News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Máme pro vás další kapely na druhou stage!


Na Masters of Rock vystoupí pop punková kapela JAKSI TAKSI a česká parta Sceletons, která se na soutěži Líheň 2019 umístila na druhém místě!


JAKSI TAKSI
www.jaksitaksi.cz/
www.facebook.com/jaksitaksi
Pop-punková kapela JAKSI TAKSI působí na české hudební scéně již řadu let a byla to právě ona, kdo masově rozšířil tento styl v Čechách. Do širšího posluchačského povědomí se dostala svým přelomovým albem On-line. V návaznosti na to podepisuje smlouvu s vydavatelstvím BMG a vydává album Všechno dobrý. Klipy kapely dobývají přední příčky televizních a rozhlasových hitparád.
Kapela pravidelně koncertuje po kulturních domech a klubech v celé ČR i na Slovensku. Pravidelně se také účastní všech velkých festivalů a hudebních přehlídek.
V současnosti má za sebou povedené podzimní a jarní turné k poslední desce OFFLINE a na podzim 2019 je naplánováno nahrávání nového alba, které by mělo vyjít začátkem roku 2020.SCELETONS
https://bandzone.cz/_93325
www.facebook.com/Sceletons
Kapela Sceletons vznikla v roce 2015, zakládající členové Hynek Brázda-kytara, zpěv, Vašek Lejp-baskytara, zpěv, Kamil Šrajer – bicí. Kluci čerpají nápady a inspiraci od svých vzorů jako Death, Slayer, Sepultura. Prostě takový krásný old school. OLD SCHOOL THRASH-DEATH METAL. Po nějakém čase se kapela rozhodla nahrát demo s názvem Human Fail. Je to tří skladbové demo k němuž se brzy začal kupit další nový materiál. Do toho začaly první koncerty a hraní na různých festivalech. V roce 2019 SCELETONS svou dosavadní pouti úspěšně završili druhým místem v 18tém ročníku mezinárodní soutěže amatérských hudebníků Líheň!  
Kapela razí klasickou cestu tvrdé muziky, která je samotné ovlivňovala a dělá jim radost. V současné době májí album Empty Souls a připravují další desku, které bude co nevidět na světě. Krédem SCELETONS je dělat muziku srdcem a pro fanoušky.