News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MAJESTICA odkládá své vánoční turné na rok 2022!


Vzhledem k současné situaci, kterou všichni prožíváme a pociťujeme, není přesun vánočního turné „The Christmas Carol“ kapely MAJESTICA na rok 2022 snad ani žádným velkým překvapením. Vánoce tak budou letos o něco tišší, než jsme si představovali, ale nebojte, duch Vánoc žije a za rok se za ním vydáte spolu s kapelou MAJESTICA na jejich power-metalových sáních.


Na přesunu turné se stále ještě pracuje. Nová termín pro PRAHU, klub Storm vám tedy oznámíme později. Děkujeme za pochopení.


Vyjádření kapely: "Opravdu se omlouváme, že vám přinášíme tyto špatné zprávy, ale turné "The Christmas Carol" společně s Kalidií bude odloženo. Bylo to opravdu těžké rozhodnutí, protože jsme při rezervaci tohoto turné opravdu věřili, že letos kolem Vánoc nebude problém vyrazit na cestu. Jak stále více zemí rušilo svá omezení, skutečně to vypadalo, že to bude možné. Ale to už bohužel neplatí. Je velmi těžké plánovat a vydat se na cestu v těchto neustále se měnících podmínkách, kdy nevíte, co bude a co ne. Existuje také velké riziko pro členy kapely i celý tým, že třeba někde onemocní a celé turné může být na poslední chvíli zrušeno, pokud by měl někdo pozitivní test, i když ani nic necítí. Pro kapelu je to také velké riziko, protože je velmi drahé vydat se na cestu, a pokud se některé koncerty nemohou na poslední chvíli z různých důvodů uskutečnit, může to být i likvidační a zhatit tak všechny budoucí plány. Ještě jednou se za to omlouváme! Ale těšíme se, že příští rok už může být jen lepší, takže se uvidíme v roce 2022! Veselé Vánoce!"

Sledujte naše stránky, nový termín vánočního turné kapely MAJESTICA pro PRAHU oznámíme brzy.


A abyste si nemysleli, že omluvu smolí jen nějaký pisálek, MEJESTICA vám své vysvětlení natočila i do videa. Podívejte se tady: