Aktuality
O Festivalu
Program
Kapely
E-shop
Vstupenky
Kontakty
0
Košík

Festival Ostrava v plamenech oznamuje hlavní hvězdu - KREATOR !


Ostravská Dolní oblast přivítá jedny z největší a nejpopulárnějších představitelů světového thrash metalu, německou kapelu KREATOR.

Představovat fanouškům metalové hudby KREATOR je zbytečné. Patří totiž k největším veličinám tvrdé muziky s tak charakteristickým projevem a zvukem, že si je s jinou kapelou nespletete ani náhodou. Expresivní projev MIlle Petrozzy spojený s brutálně tvrdou a zároveň velmi melodickou hudbou, to je hlavní charakteristika KREATOR. 

První album vydala kapela z německého Essenu v roce 1985. Hned od začátku si získali fanoušky po celém světě a po celou dobu jejich existence rostou na popularitě.

KREATOR je kapela, která se postupem let díky své rostoucí popularitě dokázala vypracovat z malých klubů mezi headlinery největších světových festivalů. 

Do ostravské Dolní oblasti Vítkovice přijedou s obrovskou postapokalyptickou scénou, kterou přiveze několik kamionů.

Ostrava v plamenech 2018 dále přivítá kapely SAXON (Anglie), WIND ROSE (Itálie), RAMPART (Bulharsko), EDITOR (SK) a vedle nich také české TRAKTOR, DYMYTRY, MALIGNANT TUMOUR a DOGA. Ještě zbývá odkrýt 4 kapely, které zveřejníme v průběhu nejbližších týdnů.

Aktuální cena vstupenky v předprodeji je 990,- a platí jen do vyprodání. 

K dostání jsou v síti Ticketportal a můžete si je objednat i přes webové stránky www.mastersofrock.cz

Aktuální videoklipy KREATOR

Satan is real - https://www.youtube.com/watch?v=mUv8GxrqXPk

Gods of violence - https://www.youtube.com/watch?v=xeUBJ2Ha-FM


Vstupenky můžete zakoupit u následujících prodejců:
MastersOfRock.cz