News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Česká metalová legenda CITRON přichystala zbrusu nové EP, které vyjde už tento pátek!


K zakoupení bude na všech koncertech Tublatanka/Citron v rámci turné Souboj rebelů 2019, které startuje tuto sobotu v Březolupech!


Nové EP s názvem "Valašský věk" vyjde tento pátek 15. března a je předzvěstí chystaného studiového alba, které bude následovníkem desky "Rebelie rebelů" z roku 2016.

EP obsahuje dvě novinkové skladby "Valašský věk" a duet Ládi Křížka zpěvačky Tanji "Máme ruce nad hlavou". Titulní píseň "Valašský věk", kterou složil a otextoval kapelník Radim Pařízek, tematicky navazuje na tradiční rukopis Citronu a ctí kulturu a symboliku valašského regionu. 

Drazí fanoušci a přátelé rockové hudby, předkládáme vám ochutnávku naší nové muziky jako předzvěst našeho budoucího řadového alba. Jeho vydání vám s předstihem oznámíme. Skladba Valašský věk lehce naznačuje, jakým směrem se naše tvorba bude dál ubírat. Zaposlouchejte se a buďte s námi", vzkazuje aktuálně fanouškům lídr kapely Radim Pařízek.

EP vyjde na CD v digipacku, který obsahuje jako bonus live klip "Už couvám" natočený na  Megakoncertu Rádia Čas v roce 2018 a přiložena je také obsáhlá fotogalerie kapely. 

Kapela Citron vyráží současně se slovenskou rockovou legendou Tublatanka na turné Souboj rebelů 2019, které čítá celkem třináct koncertů po České republice, kde si budete moci nové EP "Valašský věk" kapely Citron zakoupit. První zastávka už tuto sobotu 16. března v Březolupech.

Tublatanka a Citron se na vás těší v těchto městech:

16.3. - Březolupy – Sportovní hala

29.3. - České Budějovice – Výstaviště

5.4. - Ostrava – RT – Torax Arena (speciální host Rosy Vista)

11.4. - Brno – Sono Centrum

12.4. - Žďár nad Sázavou – Kulturní dům

13.4. - Pardubice – Ideon

26.4. - Kladno – Kulturní dům 

27.27. - Zábřeh na Moravě – Kulturní dům – VYPRODÁNO

28.4. - Praha – Forum Karlín (speciální host Rosy Vista)

3.5. - Hodonín – Zimní stadion

17.5. - Olomouc – hala Univerzity Palackého 

24.5. - Kolín – Zimní stadion

19.7.- Rožnov pod Radhoštěm – Koupaliště 


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersOfRock.cz