News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

AMARANTHE oznamují vydání nové desky!


Vynikající zprávy přišly od švédské moderní metalové bandy AMARANTHE! Kapela právě dokončila práce ve studiu na svém novém hudebním mistrovském díle! Šesté studiové album AMARANTHE vyjde 28. srpna! Kapela k tomu říká: "Naše šesté album je nyní úplně HOTOVÉ! Minulou neděli mělo pár vybraných novinářů možnost si naši novou desku poslechnout a reakce na ni byla přímo ohromující! Úplně už cítíme vzrůstající vzrušení našich fanoušků a věřte, je na co se těšit! Nyní můžeme oficiálně oznámit, že album vyjde 28. srpna a celá kapela AMARANTHE doutná očekáváním, až se toto jejich nové monstrum zjeví v nic netušícím světě! Připravte se to nejmonumentálnější a nejúspěšnější album AMARANTHE!“ Další informace o tomto velmi očekávaném albu přijdou brzy!


A vy, fanoušci v ČR, už se laďte se na live představení nové desky tohoto švédského mistrně našlapaného metalového stroje AMARANTHE! Spolu s kapelou BEYOND THE BLACK to rozbalí 5. prosince ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!


Vstupenky, za cenu platnou do konce srpna, jsou k dostání na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz