Na hlavní stránku mastersofrock.cz
Shop mastersofrock.cz

www.pragokoncert.comNejvětší mezinárodní rockový open-air festival v ČR, pořádaný ve Vizovicích u Zlína. Na festivalu vystupují především zahraniční rockové a metalové kapely

English
odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz

České vinařské závody

Mladá fronta DNESROCK HEART FESTIVAL
18.-19. 8. 2017
MORAVSKÝ KRUMLOV | areál zámeckého parku

Rock- metalový festival v Moravském Krumlově hlásí další ročník! V minulém ročníků na festivalu vystupovala světová legenda Helloween, kapela která předvedla naprosto strhující show, a mnoho dalších kapel.

Festival Rock Heart pro vás v dalším ročníku připravil spousty novinek. Největší změnou je dvoudenní konání festivalu, během kterého se na pódiu vystřídá 14 českých kapel a hned 4 zahraniční!

AMON AMARTH, LORDI, DYMYTRY, ARAKAIN, HARLEJ, ŠKWOR, CITRON, EAGLEHEARTS, DEBILL HEADS, KOMUNÁL, DEBUSTROL, ALKEHOL, TORR, SALAMANDRA, BLEEDING HEART a další...

Novinky 2017
-    dvoudenní festival
-    originální festivalový merchendise
-    plně vybavené stanové městečko se speciálním barem
-    speciálně vybavený catering pro návštěvníky areálu

Festival v roce 2016 získal spousty kladných hodnocení nejen od návštěvníků, ale dokonce i od odborníků z hudební branže.Hudební časopis Spark dokonce ohodnotil festival 95% a získal doporučení pro návštěvníky.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost vidět zahraniční kapely v překrásném přírodním amfiteátru v centru Moravského Krumlova a staňte se návštěvníkem jednoho z největších festivalů na jihu Moravy.

Více informací naleznete na facebooku festivalu Rock Heart a webových stránkách festivalu www.rockheart.eu

Vstupenky si zakupte a těchto stránkách v sekci "vstupenky"!