Na hlavní stránku mastersofrock.cz
Shop mastersofrock.cz

www.pragokoncert.comNejvětší mezinárodní rockový open-air festival v ČR, pořádaný ve Vizovicích u Zlína. Na festivalu vystupují především zahraniční rockové a metalové kapely

English
odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz

České vinařské závody

Mladá fronta DNESV. METALFEST OPEN AIR - Plzeň, 30. 5. - 1. 6. 2014

Přátelé, kamarádi,
přes tyto webové stránky si můžete objednat lupeny na Metalfest Plzeň 2014Masters of Rock 2014. Na oba festivaly i letos nabízíme jak permanentky, tak jednodenní vstupenky. Ovšem posíláme pouze papírové vstupenky na dobírku přes Českou poštu, elektronické vstupenky do chytrých telefonů nebudou vydávány.

 

Kompletní seznam účinkujících na Metalfestu Plzeň 2014:

 

ALICE COOPER (USA) - Největší umělec v historii festivalu vůbec. Po loňské monstrózní produkci Kinga Diamonda čeká amfiteátr v Lochotíně další velkolepá pódiová show!

POWERWOLF (GER) - Power-metalová senzace s novým albem a v nové show.

DORO (GER / USA) - Výroční koncert ke třiceti letům na světových pódiích.

SEPULTURA (BRA / USA) - Legendární thrash metalová kapela představí nové album!

RAGE (GER) - Famózní německé trio ve speciálním výročním koncertu ke 30. výročí vzniku!

THE 69 EYES (FIN) - Stálice světové gothic metalové scény letos slaví své 25. výročí a při této příležitosti vydá kompilační album. Po DORO a RAGE půjde už o třetí výroční koncert, který na fanoušky Metalfestu čeká!

TIAMAT (SWE) - Johan Edlund a "jeho" originální kombinace gotického metalu a psychedelického rocku.

BRAINSTORM (GER) - Power metalová stálice představí fanouškům Metalfestu zbrusu novou show a čerstvou placku "Firesoul"!

MAYHEM (NOR) - Jedni z prvních a zásadních představitelů norské black metalové scény, kteří letos oslavují 30 let - i v Plzni!

DIE APOKALYPTISCHEN REITER (GER) - Vkusný mix mnoha odnoží metalu a hard rocku s prvky deutsche folkloru. A nové dvojalbum

GRAVE (SWE) - Severská death metalová legenda představí nové album!

DELAIN (NED) - Země tulipánů má snad nejvíc krásných metalových zpěvaček. Tato skvělá symphonic metalová parta v Plzni představí své zbrusu nové album! Charlotte navíc zazpívá před backdropem, který ji vykresluje ve stylu našeho Alfonse Muchy :-)

KISSIN’ DYNAMITE (GER) - Jsou mladí, nebezpeční, výbušní a jejich tradiční heavy metal je postavený na super image 80. let a jejich vášeň, se kterou hrají, vás dokonale pobaví!

XANDRIA (GER) - Gothic-symphonic metal s krásnou a energickou zpěvačkou Dianne van Giersbergen! Tato kapela na Metalfestu taky představí svou novou desku - "Sacrificium"!

FLOTSAM AND JETSAM (USA) - A.K. a jeho legenda thrash metalu s novotou "No Place for Disgrace 2014".

BLUES PILLS (USA / SWE / FRA) - Začínající americko - švédsko - francouzský kvartet se zpěvačkou Elin Larsson se hlásí k odkazu klasiků Jimiho Hendrixe a Led Zeppelin.

ARVEN (GER) - Nová senzace v oblasti melodického metalu poprvé v Čechách! Chlapi, bude nejen co poslouchat, ale i nač se koukat! Pět krásných koček v jedné kapele! Posuďte sami na webu kapely!

ABORTED (BEL) - Death metal toho nejhrubšího zrna - Sven a spol. s novým počinem "The Necrotic Manifesto".

BLOODY HAMMERS (USA) - Anders Manga a jeho nový goth / doom / stoner / horror rock projekt s aktuální deskou "Spiritual Relics".

ZODIAC (GER) - Poctivý hard rock / blues rock s nádechem retro, premiérově na Metalfestu.

EVIL INVADERS (BEL) - Čerstvý thrash / speed metal od divoké belgické čtveřice.

WINTERSTORM (GER) - Mix power a folk metalu řízlý vikinskými tóny - Alex Schirmer a jeho bavorská partaj s novou, třetí deskou v pěti letech!

DYMYTRY (CZE) - Populární česká banda v maskách je opět tady! Tentokrát však představí zbrusu nové CD "Homodlak", které klukům vyšlo v únoru.

DARK GAMBALLE (CZE) - Crossover made in Vyškov. Na scéně 25. rokem, v Plzni i s aktuální deskou "Zatím dobrý".

TITANIC (CZE) - Brněnská metalová legenda ve speciálním setu s hity z nové desky "Double Time" i se staršími, kultovními věcmi z prvních dvou LP.

KRYPTOR (CZE) - Legenda českého thrash metalu premiérově v Plzni.

ABSOLUT DEAFERS (CZE) - Ostravský hard rockový / metalový kvintet, který nedávno projel republiku na turné s legendami VITACIT, CITRON nebo KREYSON.

Podrobnosti nejen o programu najdete na webu MetalfestOpenAir.cz.